Witamy na naszym blogu

2013-12-02 09:19:04, komentarzy: 11

kiedy edytowałem jedną z naszych podstron to skasowałem wcześniejsze wpisy na blogu, osoby, które wcześniej napisały komentarz na naszej stronie gorąco przepraszam, ale musimy przystosować naszą stronę do działań jakie stoją przed stowarzyszeniem, np do zamieszczenia na niej artykułów o windykacji i kiedy komornik łamie prawo a przynajmniej nadużywa swoje uprawnienia, także jakie my dłużnicy   mamy wobec tego prawa, itp.

wszystkich, którzy chcieli by w czymś dopomóc, doradzić proszę o wypowiedzi, śmiało.

Dodaj nowy komentarz

• Renata 9:05, 15 grudnia 2013

Witam serdecznie!własnie czytam wszystko o Stowarzyszeniu...przyznam widzęswiatełko mw tunelu.
    Napiszcie do mnie,czekam-Renata.

• Tadeusz 16:39, 20 grudnia 2013

Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, odnalezienia nadziei, odzyskania równowagi wewnętrznej i oparcia w najbliższej rodzinie życzy Tadeusz. Swoją modlitwą ogarniam przede wszystkim najbiedniejszych, opuszczonych przez najbliższych, bezrobotnych bez szans na zatrudnienie.

• Alicja 14:41, 13 stycznia 2014

Witam. Z niecierpliwością czekam na rozwój Stowarzyszenia. Pan Tadeusz robi dobrą robotę ale to wymaga czasu i pomocy wielu osób. Jestem chrześcijanką i także się modlę o wszystkich ludzi dotknietych bezrobociem, zadłużonych i ogarnietych brakiem nadziei. Sama jestem w długach po uszy i chcę pomagać innym....Być może nie powinnam tu tego pisać ale zapraszam wszystkich na forum-kredytowe.pl gdzie uzyskacie sporo cennych porad. Wiele się tam dowiedziałam i uzyskałam pomoc w trudnych sprawach.

• tadeusz 17:16, 20 lutego 2014

z zadowoleniem zauważyłem, że na podstronie ważne artykuły znalazły się linki z orzeczeniami i artykułami. Panie Piotrze dziękuję za pomoc w tej sprawie. Tadeusz.

• Piotr 18:10, 20 lutego 2014

Do usług.
    Wrzuciłem również pliki do pobrania w formacie .pdf.
    Niżej link do artykułu o SOZ.

• Tadeusz 23:21, 17 kwietnia 2014

kiedy widzę co wyprawiają banki z windykacją to przypomina mi się RAPORT MNIEJSZOŚCI który chcę kiedyś napisać, raport ma być głosem osób wykluczonych. czy my dłużnicy nie jesteśmy wykluczeni? wogóle jakie prawa daje nam KPC? a jakie mają wierzyciele do robienia z nami dosłownie wszystko? hipoteka przymusowa tak na dzień dobry? uzyskanie nakazu zapłaty według procedury uproszczonej uzyskać można nie będąc wierezycielem, ot niech nasza ofiara broni się. gdy już jest egzekucja komornicza to komornik udaje, że dłużnik nie jest stoną w postępowaniu. dużo można wymieniać. ostatnio sprawdzałem o co chodzi z hasłem hipoteka przymusowa i jestem przerażony.wszystkie bez wyjątku ustawy dają tzw. ochronę interesów wierzycielowi, ale osoby pokrzywdzone (nie zawiniły w sprawie zadłużeń, ale ponoszą konsekwencje)nie mają praktycznie ustawą normowanej ochrony przed nieuczciwym bankiem i windykacją. dlatego jak ktoś chciałby i mógłby mi dopomóc w zbieraniu materiałów nt wykluczenia społecznego to będę wdzięczny. bardzo pragnę aby powstała strona internetowa zawierająca mój lub wspólnie tworzony RAPORT MNIEJSZOŚCI.
    Tadeusz

• Gość 21:03, 23 maja 2014

Witam serdecznie mam na imie Ela bylam kiedys podopieczna Stowarzyszenia zadluzonych, pozniej zrezygnowalam przytlaczaja mnie dlugi chwilami czlowiek ma noz na gardle i z wszystkim jest sam rozgoryczony rzebrze o pomoc prosze mi wybaczyc jesli kogos urazilam wypowiadam sie rzetelnie i uczciwie czlowiek sie zapetla w te wszystkie chaotyzmy i nie widzi szansy wyjscia z opresji.
    Pozdrawiam serdecznie.

• Gość 23:23, 17 czerwca 2015

Witam jestem pograzona dlugami wmanewrowana w fundacje mam jeszcze syna ktory ma 24 lata i niechce go z dlugami zostawic momentami nie mam chceci motywacji do dalszego dzialania dlugi nerwy placz. Krzywda za krzywda obiecalam synowi, ze z tego nas wyciagne okazuje sie, ze jest to niemozliwe jak zyc!!! Pomozcie jak potraficie bo mi sil brakuje dla syna musze byc silna juz sama w to nie wierze.
    ELA

• Gość 13:54, 24 czerwca 2015

ELA
    Witam!
    Dla mnie nie ma juz wyjscia. U komornika mam ok. 100.000 z odsetkami.
    Corka mi wziela 15.000 oczywiscie splaca mi ja jej musze placic 500, zl
    zaplacilam z tego synowi chwilowke 800,. Pozniej 1700 Euro cent bo bym placila duzo wiecej mieszkanie zalegle ok. 5000.. Gaz 300 Prad 400
    kupilam farby i panele zaplacilam 4 raty corce i po pieniadzach. Chcac sobie pomoc z mieszkaniem zalegam od wrzesnia t.r. place po 850.00
    siostra wziela mi przez firme 2 kredyty 15.000 drugi 9.600 firma pobrala oplate 9.800 za jeden drugi 3.800 teraz miala byc druga transza razem mialo byc 60.000 rata 400. Wpadlam nie skasolidowali i przyznali kredytu. Musze zaplacic 570.00 zaplacic i pozostaje bez srodkow do zycia
    boli bo zyc trzeba zalamac sie nie moge. Acha za to ze siostra wzielami kredyty zaplacilam 2000.
    Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

• Gość 16:43, 24 czerwca 2015

Mysle, ze formulowicze doradaja i wypowiadaja sprawy, ktore pomagaja

• Tadeusz 14:02, 25 maja 2018

Małgosia przesłała link do artykułu o postanowieniu SN o umowach frankowych .

jeśli Małgosiu masz inne ciekawe inki do artykułów to zachęcam o wklejanie na blogu .
    Tadeusz

Kreator stron www - szybka strona internetowa